Darbo skelbimas – LDF projektų koordinatorius (-ė)

Nuo 2006 m. veikianti asociacija „Dizaino forumas“ ieško projektų koordinatoriaus pilnai darbo dienai biure Vilniuje.

Organizacijos tikslai 2019-2021 m. :

  • Organizuoti aukštos kokybinės vertės projektus
  • Sudaryti optimalias sąlygas šalies dizainerių reprezentacijai Lietuvoje ir užsienyje
  • Skatinti tarptautinį bendradarbiavimą su kitomis užsienio organizacijomis
  • Užtikrinti dizainerių bendruomenės tinklaveiką
  • Teikti informaciją apie dizaino sektorių suinteresuotiems asmenims
  • Vykdyti šalies dizaino sektoriaus kūrybinės veiklos rezultatų monitoringą ir aktyvų viešinimą
  • Padėti jauniesiems dizaineriams įsitvirtinti rinkoje

Darbo pobūdis:

  • Festivalio DIZAINO SAVAITĖ, Lietuvos dizaino prizo GERAS DIZAINAS, parodų DESIGN LITHUANIA, asociacijos narių susirinkimu ir kitų einamųjų renginių organizavimas ir koordinavimas
  • Asociacijos paskyrų socialiniuose tinkluose administravimas (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • Asociacijos tinklapių administravimas (WordPress platforma)
  • Naujienlaiškių rengimas (Mailchimp platforma)
  • Pranešimų spaudai rengimas ir platinimas
  • Dizaino tematikos leidinių koordinavimas
  • Projektų įvykdymo terminų kontrolė, ataskaitų rengimas
  • Minimalios bendrosios įmonių buhalterinės apskaitos vedimas
  • Galimybė lanksčiam grafikui / derinti su kitomis veiklomis

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas dizaino, vadybos ar/ir kūrybinių industrijų srityje
  • puikios lietuvių ir anglų k. žinios (raštu ir žodžiu)
  • puikūs bendravimo įgūdžiai
  • atsakingumas, pozityvumas ir orientacija į rezultatą
  • geri darbo kompiuteriu igūdžiai
  • gebėjimas savarankiškai organizuoti ir valdyti procesus
  • darbo patirtis su renginiais, vairuotojo pažymėjimas, fotografijos gebėjimai, domėjimasis dizainu – būtų privalumas.

Mes siūlome:

  • socialines garantijas
  • atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų
  • jaunatvišką kolektyvą
  • darbo vietą Vilniaus miesto centre
  • galimybę realizuoti savo iniciatyvas ir idėjas

CV + 3-5 sakinius apie save siųsti el.paštu: [email protected] iki birželio 20 d.

Bandomasis laikotarpis: trys mėnesiai

Darbo laikas: pilna darbo diena

Darbo vieta: Vilnius