DIZAINO SAVAITĖ 2016 elektroninės erdvės naujienos

Atsižvelgdami į greitą gyvenimo tempą ir siekdami geresnės festivalio sklaidos, šiemet vykdome keletą pakeitimų.

Šiuo metu kuriamas naujutėlis el. puslapis www.dizainosavaite.lt, kuriame rasite visą aktualiausią informaciją. Artimiausiomis dienomis planuojame atidaryti elektroninį paraiškų teikimo modulį, kurio pagalba galėsite ne tik pateikti visą festivalio programai reikalingą informaciją, bet ir kelių mygtukų paspaudimų atlikti mokėjimą. Tradicinis „popierinis“ paraiškos variantas taip pat veiks, tačiau siekiant palengvinti komunikaciją, skatiname naudotis elektronine paraišką.

Kaip jau dauguma turbūt pastebėjote, DIZAINO SAVAITĖ Facebook paskyroje sukurti atskiri renginiai kiekvienam miestui, kuriame vyksta dizaino festivalis. Kviečiame pasirinkti miestą ar net kelis, kuriuose planuojate dalyvauti / lankyti renginius, o mes pažadame suteikti Jums visą tikslingą informaciją.

DIZAINO SAVAITĖ auditorija jau kelis metus dalijasi vizualiais įspūdžiais Instagram tinkle. Šiemet turime atskirą paskyrą ir mes, tad nepamirškite folow’inti @dizainosavaite ir savo nuotraukas žymėti #dizainosavaite.

Jei pageidaujate gauti visą su festivaliu susijusią informaciją, kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


+ aštuoni = 17

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>