Kaip ir 2007-aisiais, Litexpo parodų centro trečiojoje salėje parodos „Baldai“ metu vėl akins Dizaino galerija. O joje…

file_104

[neformate]

Tradicinė Naurio Kalinausko vykdomo konkurso [neformate] finalininkų darbų paroda. Jai atrinkti 25 baldų prototipai, sukurti specialiai konkurso temai „Wood-Do!“. Kaip ir visada, šalia jau ne kartą pagirtų dizainerių dešimtims tūkstančių parodos „Baldai“ ir Dizaino galerijos lankytojų pasirodys ir naujokai. Tarptautinė komisija, kurioje šiemet dirbs Latvijos dizainerių sąjungos vadovė Anita Grasė, „Red Dot“ atstovas Vito Oražem, „Design for All Europe“ prezidentas Finn Petren, „Driade“ brando vadovas arch. Matteo de Ponti, „Boffi“ regiono vadovė arch. Gilda Galbusera, „Madam W interjero rūmų“ architektas Gianmarco Pozolli ir kt., ras naujų talentų. Ateik ir turėk savo nuomonę.

Dizaino rinktinė

Pirmąkart eksponuojama paroda „KurLink? Dizaino rinktinė“, kurios kuratorius Marius Dirgėla teigia ieškąs bendro Lietuvos baldų dizaino vektoriaus. Joje surinkti daugiau ir mažiau žinomi mūsų baldų dizainerių darbai, vienijami… Ateikite ir pamatykit!

Metų interjero konkursas

Vytautas Gurevičius ir „InTerjeras.LT“ komanda pristato: pačių dizainerių ir arkitektų vertinimu geriausi 2007-ųjų metų realizuoti interjero dizaino projektai – vienoje vietoje. Vienu metu.

Lithuanian design in progress

„Lietuvos instituto“ surinkta konceptuali interjero ir daiktų dizaino sintezė fotografijose. Rimos Pavilionytės kuruojama paroda reprezentuoja Lietuvą pasaulyje –  Vilniuje sustojo pakeliui iš Londono į Berlyną. O Berlyno traukinys, kaip žinia, nelaukia.

Skandinaviškos ikonos

Tai nedidelė, bet gardi skandinavų dizaino klasikos dozė kiekvienam žinovui ir ypač nežiniukams.

Daiktų viešbučio baras

„Daiktų viešbučio“ jaunimas parodos laikotarpiui kraustosi į Dizaino galeriją vaišinti jus kava (už gražias ir smalsias akis) bei dalinti dizaino leidinius ir teisingus daiktus (už pinigus). Geras espresso ir lomografija – kas prieš?

VDA studentų ekspozicija

Vilnius, Kaunas, Telšiai… Aišku, kad gerai!
Dar patikslinsim…