Kinijos – Centrinės-Rytų Europos KKI forumas „16+1“ Belgrade

2016 birželio 4–7 d. Belgrade (Serbija) vyko pirmasis Kinijos – Centrinės Europos kūrybinių ir kultūrinių industrijų forumas „16+1“. Renginio tema: „Mūsų bendra ateitis: kūrybinės industrijos ir kultūriniai mainai“.

Dvi dienas trukusioje konferencijoje dalyvavo kelios dešimtys atstovų iš Kinijos ir šešiolika iš Centrinės bei Rytų Europos šalių (Lietuva, Latvija, Lenkija, Slovakija, Vengrija, Čekija, Serbija, Kroatija, Albanija, Makedonija, Juodkalnija, Bosnija ir Hercegovina ir kt.). LR Kultūros ministerija delegavo Lietuvos dizaino forumą pristatyti kultūrinių ir kūrybinių industrijų situaciją Lietuvoje. Pirmą kartą užmegztas kontaktas su Kinija ir Balkanų šalimis.

Konferencijos metu buvo pristatytas dokumentinis filmas apie Kinijos kultūrines industrijas, dalyviai skaitė pranešimus apie kūrybinių bei kultūrinių industrijų situaciją įvairiose šalyse, aptarė bendradarbiavimo galimybes bei aktyviai apsikeitė kontaktais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


+ devyni = 16

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>