KVIEČIAME DALYVAUTI KONFERENCIJOJE „Dizaino inovacijų plėtros galimybės Lietuvoje“

Prieš kelias savaites džiugiai anonsavome Lietuvos dizaino forumo ir projekto „Design for Europe“ iniciatorių bendradarbiavimo pradžią. „Design for Europe“ yra iš dalies Europos Komisijos finansuojamas projektas, kurio pagrindinis tikslas paspartinti dizaino inovacijų plėtrą verslo, politikos ir viešajame sektoriuose. Projektą inicijavo 14 organizacijų, kurios sutelkdamos savo patirtį siekia parodyti dizaino teikiamą naudą šalių ekonomikai. Tyrimais įrodyta, kad dizainas, naudojamas strateginiame lygmenyje, yra puikus įrankis kuriant pridėtinę vertę ir garantuoja didesnį įmonių pelningumą. „Design for Europe“ komanda pastaruoju metu sėkmingai įgyvendino iniciatyvas Ispanijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Rumunijoje ir kitose ES šalyse. Kita stotelė – Lietuva. Lapkričio 17–18 d. planuojami susitikimai su Lietuvos dizaino, verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus atstovais, kurie aktyviai dalyvauja dizaino inovacijų plėtroje. Susitikimų tikslas yra ne tik pasidalinti įžvalgomis, tačiau kartu ištirti esamą situaciją, reprezentuoti Lietuvos ir kitų Baltijos šalių dizaino sektoriaus pasiekimus. Apibendrinti rezultatai bus pristatyti DIZAINO SAVAITĖ 2016 metu.

Kartu su projekto „Design for Europe“ iniciatoriais kviečiame skirti pusdienį savo brangaus laiko konferencijai „Dizaino inovacijų plėtros galimybės Lietuvoje“. Renginys vyks š. m. lapkričio 18 d. (trečiadienis) kūryba ir inovatyviais sprendimais persmelktose Menų spaustuvės patalpose (Šiltadaržio g. 6, Vilnius). Susitikimo metu sieksime pabrėžti dizaino inovacijų svarbą, pristatysime esamą situaciją Lietuvoje, o svečiai iš prestižiškiausių Europos dizaino organizacijų pasidalins savo šalių patirtimi.

PROGRAMA:

09.00 Dalyvių registracija

09.30 Pradžia

09.45 Lietuvos dizaino ekosistema, Audronė Drungilaitė, Lietuvos dizaino forumas

10.00 Užsienio šalių atstovų pranešimai

  • Simone Carrier, FutureGov London, Human Centred Design in the Public Sector
  • Laura Aalto, Design Driven Cities, Helsinki
  • Christina Melander, Programme Director, Danish Design Centre, Denmark
  • PeiChin Tay, Project Lead, Design for Europe, Design Council, UK

11.30 Diskusija

12.30 Klausimai / atsakymai / pasiūlymai

13.00 Pietūs ir neformalus aptarimas

14.00 Renginio pabaiga

Dalyvių vietų skaičius ribotas, todėl maloniai prašome iš anksto registruotis el. paštu [email protected]

Projektas „Dizainas Europai“ iš dalies finansuojamas Europos Komisijos. Projekto „Design for Europe“ oficialus ambasadorius Lietuvoje yra Lietuvos dizaino forumas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


aštuoni − 5 =

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>