DIZAINO GALERIJA 2017

Spalio 5-8 dienomis vyko kasmetinė paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS, kuri jau trečią dešimtmetį sėkmingai kuria ryšius tarp baldų dizaino, gamybos, verslo ir vienintelė taip išsamiai pristato lietuviško dizaino industriją.

Lietuvos dizaino forumas, bendradarbiaudamas su parodos organizatoriais LITEXPO, šiais metais kuravo 3 salėje įsikūrusią DIZAINO GALERIJĄ.

Pirmajame galerijos aukšte buvo pristatomi profesionalių Lietuvos dizainerių darbai:

Ecolinum, EMKO, IDDO, INDI, KiTAIP, Namuos, RASA design, Rūta Būtėnaitė, Silvija Juozelskytė, Vytautas Gečas, Mindaugas Žilionis, Sedes Regia.

Antrasis galerijos aukštas bus skirtas jaunųjų dizainerių bei aukštųjų mokyklų pasiekimams pristatyti. Ekspozicijoje dalyvavo:

Vilniaus dailės akademijos Keramikos, Tekstilės bei Dizaino katedrų, Telšių fakulteto studentai,  VGTU Pramonės gaminių dizaino studentai, Native Universal Ceramics, Pho Ceramics, Agnė Kučerenkaitė, Evelina Kudabaitė.

Iniciatyva Dizaino fondas pakvietė plačiau susipažinti su Lietuvos dizaino istorija bei svarbiausiais XX a. 7 dešimtmečio dizaino pasiekimais.

Spalio 7 dieną 13:00 val. greta jaunųjų dizainerių sekcijos įsikurė ir pranešimų zona, kur buvo plačiau pristatomi eksponuojami objektai.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.

Informacinis partneris: žurnalas CENTRAS.

 

This Post Has One Comment

  1. leojar

    Prieš įsirenginėjant savo būstą tikrai visiems rekomenduočiau pasivakščioti bei patyrinėti įvairias dizaino galerijas. Juk tiek daug yra naujų idėjų ir jos atsiranda taip greitai tik spėk atsinaujinti. Bet kokiu atveju visada įdomu apžiūrėti naujus dizainerių darbus bei semtis įkvėpimo kuriant savuosius namus. Gal būt ir nepavyks įsikurti taip pat idealiai kaip sukuria dizaineriai, bet pabandyti verta..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


7 × šeši =

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>