skip to Main Content

Tai modernių baldų ir interjero aksesuarų prekinis ženklas, išpažįstantis šiaurietiško minimalizmo kryptį, pamėgtas šiuolaikiškų miesto gyventojų, kurie vertina natūralumą, kokybę ir simplistinį dizainą.

Prekės ženklo filosofija yra gana paprasta – tikime gyvenimo būdo ritualais, kurie paprastą kasdienybę daro stebuklinga: laikas su šeima prie pietų stalo ar jaukus vakaras prie židinio su knyga. IDDO siekis – paversti Jūsų gyvenamą aplinką harmoninga ir modernia vieta gyventi bei kurti. Estetika pasižymi šiaurietiška dvasia ir minimalistiniu modernumu, puikiai įsivaizduojamu didmiesčių industrinėse erdvėse. Visgi, pagrindinė IDDO inspiracija ateina iš gamtos ir joje esančios darnos, todėl iš pirmo žvilgsnio šaltus ir urbanistinius metalo ir betono baldus sušildo medžio ir korko medžiagos.

Siekiame, kad IDDO baldų konstrukcijos būtų kiek įmanoma paprastesnės ir aiškesnės – tikime, jog mažiau yra daugiau. Simplistinė estetika, išgrynintos formos, natūralios ir kiek įmanoma mažiau apdirbtos medžiagos bei neperkrautas, o veikiau atvirkščiai – kitoms intejero detalėms atsiskleisti leidžiantis baldų dizainas yra tai, kas daro IDDO prekinį ženklą patrauklų ir pritaikomą įvairiuose kontekstuose – didmiesčių loftuose ir „penthouse“ tipo apartamentuose, moderniuose užmiesčio namuose, kūrybinėse studijose, inovatyviuose restoranuose ar prabangiuose viešbučiuose.

IDDO prekinis ženklas didžiuojasi būdamas lėto gyvenimo atstovu modernioje visuomenė. Lėtas, ritualais grįstas gyvenimas vis labiau tampa modernaus žmogaus siekiamybe ir vertybe. Gyvas ir tikras žmonių tarpusavio bendravimas, laiko leidimas gamtoje, mėgavimasis tiesiog būvimu ir „pauze“, natūralumo ir tikrumo siekimas kiekviename žingsnyje – visa tai yra prekinio ženklo varomoji jėga.

Plačiau apie IDDO Slow Living.

 

Back To Top