skip to Main Content

,,Pušku pušku” – Create happiness

,,Pušku pušku” – jaunas ir kūrybingas verslas, vystantis savo prekės ženklą Lietuvoje ir užsienyje nuo 2008 metų. ,,Pušku pušku” komanda vadovaujasi filosofija, jog norint būti laimingu nereikia didelių pokyčių ar investicijų, nes kiekvieno gyvenime yra dalykų, dėl kurių galima džiaugtis.

Tos malonios akimirkos, patogiai prisėdus ant sėdmaišio pasvajoti arba su artimaisiais pasidalinti dienos įspūdžiais ir istorijomis, natūraliai tampa džiaugsmo procesu, kuriame mes visi galime dalyvauti. Įkvėpti šios sampratos, ,,Pušku pušku” suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1500 skirtingų sėdmaišių, kurie yra sukurti šiuolaikiškiems žmonėms, ieškantiems naujų dizaino idėjų ir unikalumo kiekvienoje detalėje.  Iš plataus spalvų, audinių bei modelių pasirinkimo sau tinkantį minkštą baldą randa net patys išrankiausi stiliaus žinovai.

Šiandien ,,Pušku pušku” yra didžiausias sėdmaišių gamintojas Lietuvoje ir tampa vis labiau žinomi visame pasaulyje! Kokybiškais rankų darbo gaminiais ypatingai domisi Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Suomijoje bei Švedijoje, todėl įmonė eksportuoja virš 50 % produkcijos.

www.puskupusku.com

Back To Top