skip to Main Content

Asociacija „Dizaino forumas“ vykdo bendrai Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Dizaino ir aukštųjų technologijų įmonių, orientuotų į eksportą, skatinimas jungtis į bendrą vertės grandinę“.

Projekto tikslas: Skatinti į eksportą orientuoto MVĮ klasterio tarptautinį konkurencingumą ir plėtrą.

Projekto trukmė: 2024-01 – 2025-12

Projekto finansavimo suma: 579 793.75 Eur

Projekto metu partneriai subūre savo pajėgas, kurdamos bendrą produktą – vidaus erdvių, tokių kaip viešbučiai, restoranai, biurai, gyvenamosios patalpos ir pan. interjeras ir skatins jo eksportą. Tam pasiekti bus pasitelktos rinkodaros priemonių, eksporto plėtros ir narystės užsienio tinkluose priemonės.

Lietuvos dizaino ir aukštųjų technologijų sprendimų įmonės kuria bendrą didesnės pridėtinės vertės  produktą, kurį siūlys užsienio įmonėms, kurios teikia savo klientams vidaus erdvių įrengimo baldais ir kitomis interjero detalėmis, paslaugas. Lietuvos dizaino klasterio įmonės jau daug metų tarpusavyje bendradarbiauja, kurdamos savo produktus ir pristatydamos juos užsienyje. Siekdamos efektyviai išnaudoti savo gamybos ir eksporto plėtros pastangas, jos susibūrė į klasterį, kuriuo siekiama kurti bendrą vidaus erdvių sprendimą ir siūlyti jį bei parduoti užsienio klientams, taip didinat Lietuvoje kuriamo dizaino žinomumą, Lietuvos, kaip gamintojo pristatymą užsienyje, Lietuvos eksporto didinimą, naujų darbo vietų kūrimą, Lietuvos dizaino ir gamybos bei IT įmonių skatinimą eksportuoti.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Back To Top