skip to Main Content

geras dizainas 2014KONKURSO TIKSLAI

Konkursas siekia pristatyti visuomenei inovatyvius, kokybiškus naujus gaminius, profesionalius Lietuvos ir užsienio dizainerius ir būti papildomas motyvas integruoti dizainą nuo pat produkto vystymo ciklo pradžios. Gero produktų, gaminių, paslaugų dizaino pripažinimas leistų gerą dizainą naudojančioms įmonėms ir jį kuriantiems dizaineriams susikurti konkurencinį pranašumą bei padėtų ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio rinkose.

DALYVAVIMO SĄLYGOS

Dalyvavimas konkurse yra nemokamas. Konkurso dalyvis, pateikdamas gaminį ar projektą konkursui, įsipareigoja suteikti galimybę jį nemokamai eksponuoti nugalėtojų parodose Lietuvoje ir užsienyje. PARAIŠKOS Paraiškas dalyvauti konkurse galima teikti pildant paraišką tinklalapyje www.dizainoprizas.lt. Paraiškas konkursui gali teikti Lietuvoje dirbantys dizaineriai (bet kurios šalies piliečiai) bei Lietuvoje veikiančios įmonės. Vertinami per dvejus metus iki konkurso užbaigti darbai. Dizaino apdovanojimo paraiška pildoma tik elektroniniu būdu konkurso puslapyje www.dizainoprizas.lt.

VERTINIMAS

Konkursui pateiktus darbus vertina tik užsienio ekspertai. Vertinami šių sričių darbai: daiktų dizainas, įskaitant pakuotes, grafinis dizainas, drabužio dizainas, tekstilės dizainas, interjero dizainas, daugialypės terpės dizainas ir kt. Vertinimo kriterijai: Inovatyvumas, ergonomiškumas, funkcionalumas ir naudojimo saugumas, ekologiškumas ir tvarumas, estetinė vertė; dizaino projektams papildomai – tinkamumas realizacijai. Vertinimui teikiamas dizaino objektas privalo būti gaminamas serijiniu būdu arba lengvai tiražuojamas. Nerealizuoti dizaino objektai (projektai) pateikiami tik elektroniniu būdu plakatų, vizualizacijų, prezentacijų ir prototipų forma. Konkursą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
Konkurso organizavimą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Back To Top