skip to Main Content

,,Stockholm Furniture Fair 2020″ – tai tarptautinė Skandinavijos baldų ir apšvietimo projektavimo paroda, kuri vyks 2020 m. vasario 4 – 8 d. Stokholme, Švedijoje. ,,Stockholm Furniture Fair“ rengiama kartu su ,,Northern Light Fair“ parodomis, tuo pat metu vyksta ir Stockholmo dizaino savaitė. Parodoje daugiausiai pristatomas skandinaviškas dizainas – 80% iš 700 parodos dalyvių atstovauja įmonėms iš Skandinavijos šalių. Čia pristatomos naujausios dizaino tendencijos ir produktai. Praėjusiais metais parodą aplankė beveik 30 000 lankytojų, dalyvavo per 600 dalyvių, parodos plotas siekė 36 000 m2. Kiekvienais metais ši paroda pritraukia vis daugiau ir daugiau lankytojų bei dalyvių iš viso pasaulio. Parodos metu taip pat vyks seminarai, diskusijų forumai, apdovanojimai bei kt. renginiai.

 

Progresyviausia ir tarptautinė mugės dalis – ,,Greenhouse“ sektorius, kuriuo siekiama paremti ir pristatyti dizaino ateitį. Čia savo darbus bei prototipus pristato nepriklausomi dizaineriai ir dizaino mokyklos. Tuo pat metu vyksta Stokholmo dizaino savaitė, kurios metu visame mieste vyks virš 60-ies įvairių renginių.

Šiais metais savo produkciją pristatys ir Lietuvos dizaino įmonės, asociacijos ,,Dizaino forumas” nariai:  Emko, Indi, Kitaip, Namuos, Virūna, Sedes Regia, Pušku Pušku, Audrineta.

Lietuvos dizaino įmonių stendo pristatymą parodoje ,,Stockholm Furniture Fair“ koordinuoja Lietuvos dizaino forumas. Projektas iš dalies įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą: „Dizaino įmonių konkurencingumo skatinimas esamose ir naujose rinkose“ pagal 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“, kurios tikslas paskatinti MVĮ kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai.

Parodos akimirkos:

Nuotraukų autorius – Tadas Marcinkevičius.

Parodos dalyviai:

EMKO

EMKO yra lietuviška įmonė, kurianti modernaus dizaino baldus bei kitus namų interjero elementus. EMKO šaknys kyla iš senovės baltų meistriškumo tradicijų, susikūrusių trijų skirtingų kultūrų sandūroje: šiaurietiškos Skandinavijos, vakarietiškos Europos ir rytinės Rusijos. EMKO produktai yra kuriami ir gaminami aktyviai, šiuolaikiškai, atsakingai rinkai. Klientų grupė varijuoja nuo dinamiškų profesionalų, įsileidžiančių gaivias idėjas į savo gyvenimus bei priimančių neįprastus sprendimus, iki kūrybingų menininkų, siekiančių, kad juos supanti aplinka atspindėtų aistrą, sudėtą į jų pačių darbus. Įmonė koncentruojasi į negausią nišą įvairius apdovanojimus pelniusių produktų, suteikdami galimybę įgyvendinti neeilinius sprendimus. Jų paprastas grožis kuria optimizmą ir jaukumą Jūsų pasirinktoje erdvėje. Išmanus dizainas įnešą besąlygišką patogumą į kasdienes užduotis. Meistriškumas bei medžiagų kokybė užtikrina ilgalaikį ryšį, nenutrūkstamą pasitenkinimą, kuriuo mėgausitės metų metus.

Naive Low Chair_Company- EMKO, Designer - Etc.Etc_ photographer - Jorigė Kuzmaitė_

INDI

INDI – lietuviškas tvaraus dizaino ženklas. Išskirtinio dizaino interjero objektai gaminami pasitelkiant unikalią REPAPER perdirbto popieriaus technologiją. Šis metodas leidžia sukurti patrauklią medžiagiškumo iliuziją. Atrodantys tartum betoniniai objektai iš tiesų yra itin lengvi ir jaukūs.  INDI tikslas – kurti taip, kad daiktai ne tik tobulintų interjerą, bet ir būtų aplinkai draugiški, nesukeliantys taršos ir netgi ją mažinantys. INDI – pirmieji žiedinio dizaino atstovai Lietuvoje. INDI REPAPER linijos interjero elementai ateityje gali būti iš naujo perdirbami ir naudojami kaip žaliava naujiems dizaino objektams kurti. Taip atsiranda nenutrūkstantis kūrybos bei gamybos ratas, skatinantis atsakingą vartojimą bei puoselėjantis progresyvias šiuolaikinio dizaino idėjas.

 

16. PLISE LEMPA INDI

 

KITAIP

KiTAIP yra baldų dizaino ir gamybos kompanija, kurios kolektyvą sudaro sumanūs ir patyrę dizaineriai bei baldininkai, turintys daugiau nei 20 metų patirtį. Pagrindinė KiTAIP veiklos sritis – individualūs interjero ir baldų projektai. Įmonė mielai bendradarbiauja ir konsultuoja dizainerius, architektus, kitas baldų gamybos kompanijas, paiso konteksto ir nebijo iššūkių. KiTAIP projektuoja ir konstruoja, gamina ir montuoja vienetinius baldus namams ir butams, biurams ir medicinos kabinetams, auditorijoms ir laboratorijoms. Taip pat siūlo ir standartinių baldų serijų, skirtų svetainei ir vonios kambariui.

 

NAMUOS

NAMUOS gamina interjero aksesuarus, sukurtus profesionalių lietuvių produkto dizainerių ir išskirtinai tik šiam prekės ženklui. NAMUOS dizaino estetika pasižymi modernumu, paprastomis linijomis, idėjos kokybe ir funkcionalumu. Visi produktai gaminami Lietuvoje, naudojamos tik nuo seno lietuvių pamėgtos ir natūralios medžiagos – medis, vaškas, linas, oda, žalvaris, keramika ir kt.

2

 

VIRŪNA

Įmonė „VIRŪNA“ buvo įkurta 1994 metais, matant, kaip žmonėms būna sunku pritaikyti didžiųjų gamintojų standartinius baldus nestandartinėse situacijose. Per dvidešimt penkerius baldų gamybos metus pavyko iškristalizuoti įmonės stilių, kurį galima apibrėžti kaip: atidumas kliento poreikiams, profesionalus dizainas ir aukščiausia kokybė. Visą tai galima įgyvendinti tiktai subūrus puikų, aukštos kvalifikacijos, veiklų jaunų bendraminčių kolektyvą bei išplėtus gamybą. Dirbti pradėję savadarbiais įrengimais mažoje stalių dirbtuvėje, šiuo metu 69 darbuotojai 5000 m² patalpose naudodami naujausias technologijas ir įrengimus bei amatininkams būdingą rankų darbą, įgyvendina reikliausių užsakovų ir jų architektų bei dizainerių projektus.

Virūna

 

Sedes Regia

Sedes Regia yra aukštos kokybės minkštų baldų gamintojai, savo veiklą pradėję 1992 metais. Gaminame vienetinius bei standartinius baldus viešosioms erdvėms; vienetinius baldus namams. Esame gamybinių procesų bei projektų vystymo specialistai; nuolat bendradarbiaujame su dizaineriais bei architektais Lietuvoje ir užsienyje. Aukštą profesionalumo lygį deriname su kūrybiniu polėkiu, smalsumu, nepailstančiu ieškojimu – naujų medžiagų, formų, dizaino…  Taip gimė įmonės „Avantgarde“ kolekcija, kurios modelius eksponuojame prestižinėse dizaino parodose, demonstruodami savo galimybes bei būdami Lietuvos ambasadoriais tarptautinėje dizaino bendruomenėje.

 

32. BUNNY SEDES REGIA

Audrineta

Interjero tekstilės srityje pradėjome dirbti 2002 metais ir per keletą veiklos metų pelnėme daugelio privačių bei verslo klientų pasitikėjimą. Šiandien bendradarbiaujame su daugiau nei 50 įmonių iš viso pasaulio, todėl galime išpildyti įvairiausius klientų pageidavimus. Jiems siūlome rinktis iš daugiau nei 100 tūkst. audinių.

Audrineta

PUŠKU PUŠKU

PUŠKU PUŠKU – jaunas ir kūrybingas verslas, vystantis savo prekės ženklą Lietuvoje ir užsienyje nuo 2008 metų. PUŠKU PUŠKU komanda vadovaujasi filosofija, jog norint būti laimingu nereikia didelių pokyčių ar investicijų, nes kiekvieno gyvenime yra dalykų, dėl kurių galima džiaugtis.

Tos malonios akimirkos, patogiai prisėdus ant sėdmaišio pasvajoti arba su artimaisiais pasidalinti dienos įspūdžiais ir istorijomis, natūraliai tampa džiaugsmo procesu, kuriame mes visi galime dalyvauti. Įkvėpti šios sampratos, PUŠKU PUŠKU suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1500 skirtingų sėdmaišių, kurie yra sukurti šiuolaikiškiems žmonėms, ieškantiems naujų dizaino idėjų ir unikalumo kiekvienoje detalėje.  Iš plataus spalvų, audinių bei modelių pasirinkimo sau tinkantį minkštą baldą randa net patys išrankiausi stiliaus žinovai.

 

pusku-pusku-sedmaisiai-vaikams-berniukams-mergaitems-dovana-brezentinis-pufas_gr1889

 

Back To Top