skip to Main Content

WORTH partnerystės programa yra skirta remti novatoriškas idėjas mados ir gyvenimo būdo industrijose (įskaitant tekstilę, avalynę, odos ir kailio gaminius, baldus ir namų dekoro detales, papuošalus ir aksesuarus), sukurti ir skatinti tarptautinį bendradarbiavimą tarp dizainerių, gamybos ir technologijų įmonių, norinčių kurti inovatyvius produktus.

Iki spalio 24 d. kviečiame teikti paraiškas WORTH programai, kuri, remiama Europos sąjungos, atranką praėjusiems projektams siūlo finansavimą, profesionalų konsultacijas, tarptautinę projektų sklaidą, tinklaveiką. Registracija projekte nemokama.

Lietuvos dizaino forumas prie projekto prisijungia kaip vienas iš jo ambasadorių, todėl kilus klausimams – mielai atsakysime ir patarsime, ateityje dalinsimės informacija, konsultuosime bei tarpininkausime.

WORTH projekto komandą sudaro:

  • valdybos nariai – mados ir gyvenimo būdo industrijos ekspertai, vertinantys ir skatinantys bendradarbiavimo projektus.
  • profesionalūs konsultantai – specialistai, dalyviams teikiantys individualias konsultacijas, parnerystės galimybių ir projekto sėkmingumo klausimais.
  • ambasadoriai – projekto partneriai, ieškantys vietinių talentų, atstovaujantys projektą įvairiose šalyse.

Daugiau informacijos apie projektą: www.worthproject.eu

Back To Top