skip to Main Content

Birželio 5-11 dienomis šešiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Anykščiuose ir Telšiuose įvyko Dizaino savaitė ’23. 18-ojo festivalio metu surengta daugiau nei 50 ekspozicijų įvairiose galerijose ir dizaino salonuose, 27 renginiai kvietė supažinti su dizaino apraiškomis ir daugiau nei 30 dizainerių pristatė savo darbis dezainovacija.lt vitrinose Vilniuje ir Kaune. Taipogi, trijuose kino teatruose buvo galimybė pamatyti keturis unikalius filmus.

Pirmą kartą Vilniaus dailės akademija pristatė diplomų parodą. Kartu su Dizaino savaite ’23 buvo pristatyti mados, tekstilės, interjero, gaminių, grafinio dizaino ir keramikos darbai. Vieno iš komercinių renginių organizatoriai nustebino originalumu, net aštuonias dizaino įmones, derinančias interjero detalių ir apdailos medžiagas pristatydami gamtoje, Kudrų parke.

Šių metų festivalis „Dizaino savaitė“ sulaukė daugiau nei 30 000 žiūrovų, neskaičiuojant dar platesnės dizainovacijos.lt auditorijos – turistų ir vietinių praeivių.

Nekantraudami tęsti renginio tradiciją ir plėsti dizaino mylėtojų ratą Lietuvoje, dalinamės festivalio įspūdžiais.

Back To Top