skip to Main Content

DIZAINO SAVAITĖ – jau tryliktus metus iš eilės vyksiantis vienintelis tokio masto dizaino festivalis Lietuvoje.

2018 m. gegužės 7-13 dienomis net šeši Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai ir Anykščiai – pasiners į dizainerišką fiestą, kurios metu svečiai bus kviečiami sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apsilankyti parodose, semtis žinių ir jomis dalintis konferencijose, o kūrėjai – pristatyti savo naujausius darbus smalsiai ir kūrybiškai festivalio auditorijai.

Pagrindinės dalyvavimo festivalyje formos liks kaip ir iki šiol – jaunieji dizaineriai, o taip pat ir komerciniai prekės ženklai, bus kviečiami pristatyti savo gaminius miesto centre įsikūrusių parduotuvių, kavinių vitrinose arba savo studijose, salonuose. Išliks ir galimybė surengti unikalų renginį, kuris būtų įtraukiamas į festivalio programą.

2018 metų festivalio DIZAINO SAVAITĖ tema – erdvės. Kviečiame interpretuoti, analizuoti, kūrybiškai pažvelgti į įvairias mus supančias erdves, jų santykį su mūsų kasdieniu gyvenimu, įžvalgių dizaino sprendimų svarbą.

2018 metų festivalio spalva – garstyčių geltona. Dėkojame festivalio Facebook paskyros sekėjams, kurie padėjo išrinkti šią spalvą.

Svarbios datos: 

2017 m. gruodis – 2018 m. vasaris
Kviečiame pildyti elektronines dalyvių paraiškas festivaliui DIZAINO SAVAITĖ 2018.

2018 m. kovo 1 d.
Paskutinė diena pateikti dalyvio paraišką. Sutarčių pasirašymas su dalyviais.

2018 m. gegužės 7 – 13 d.
Vyksta DIZAINO SAVAITĖ 2018.

Daugiau informacijos netrukus.

Kilus klausimams, kreiptis el. paštu: info@dizainoforumas.lt

This Post Has 0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


+ trys = 9

Back To Top