skip to Main Content

2018 m. gegužės 7 – 13 dienomis vyks jau tryliktasis festivalis DIZAINO SAVAITĖ, kasmet suburiantis dizaino bendruomenę bei kviečiantis pristatyti naujausius projektus kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai. Kaip įprasta, festivalis apims net šešis Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Telšius ir Anykščius.

Dalyvių registracija šių metų festivaliui jau prasidėjo ir bus vykdoma iki kovo 1 d. Dalyvių paraiškos teikiamos tik elektroniniu būdu, tinklapyje www.dizainosavaite.lt.

Vilius Dringelis

Festivalyje dalyvauti kviečiami įvairių sričių atstovai: dizaineriai (produkto, grafinio, mados, tekstilės, baldų, interjero dizaino profesionalai ir mėgėjai), mokymo įstaigos, fotografai, salonai, prekės ženklai, įmonės ir visi pavieniai asmenys, pristatantys savo naujausius kūrinius.

Skiriamos trys pagrindinės dalyvavimo festivalyje formos.

D I Z A I N E R I O  V I T R I N A

Galimybė pavieniams dizaineriams pristatyti savo kūrybą pagrindinėse miestų gatvėse įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose. Ekspozicijos trukmė – 7 dienos. Vienai vitrinai taikomas 50 Eur dalyvio mokestis.

Vitrinas ekspozicijoms skiria festivalio organizatoriai pasibaigus paraiškų registracijai, atsižvelgiant į ekspozicijos specifiką bei dalyvio pageidavimus. Už ekspozicijos įrengimą bei išmontavimą atsakingas dalyvis.

dizainovacija5-4

K O M E R C I N Ė  E K S P O Z I C I J A

Formatas, skirtas dizaino produktais prekiaujančioms ar dizainą savo veikloje taikančioms įmonėms prisistatyti. Komercines ekspozicijas siūloma įrengti tiek netikėtose erdvėse (miestų centre įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose), tiek ir dalyvio parduotuvėje, salone, studijoje.

Ekspozicijos trukmė – 7 dienos. Ekspozicijai taikomas 242 Eur dalyvio mokestis.

2-5

R E N G I N Y S

Atskiras dalyvio organizuojamas renginys pasirinktoje vietoje, iš anksto numatytu laiku. Į renginio kategoriją patenka įvairūs formatai: kūrybinės dirbtuvės, paskaitos, pristatymai, parodos, atidarymai, konferencijos ir kiti įvykiai. Renginiams taikomas 484 Eur dalyvio mokestis.

Lonas_3plius3-1-1

Visos festivalio metu vykstančios ekspozicijos bei renginiai ženklinami specialia skiriamąja festivalio juosta, įtraukiami į oficialią festivalio renginių programą, bendrąją viešinimo kampaniją.

Vizualinis stilius

Jau tapo tradicija, jog kasmet festivalis DIZAINO SAVAITĖ skelbia naują įvaizdinę spalvą ir temą.

Festivalio Facebook paskyros sekėjų dėka, šiais metais festivalis puošis garstyčių geltona spalva, o festivalio veiklas vienys tema „erdvės“.

2018 m. festivalio vizualinio stiliaus dizaineris Vilius Dringelis šiais metais užduoda bendrumo ir tęstinumo klausimą, naudojant klasikinius motyvus – interpretuotas molio spalvos plytas. Kaip bendruomenėje, taip ir dizaine, detalę jungiant prie detalės gauname stipresnį darinį ir taip sukuriame įvairias, netikėtas erdves, kiekvienas prisiliesdamas prie bendro pasakojimo.

Poster Online 01
Vilius Dringelis yra šiuolaikinis objektų ir grafikos dizaineris, pristatęs savo darbus tarptautinėse parodose, galerijose. Dringelio studija dirba su įvairiais užsakovų produktais, kurie šiuo metu platinami Amerikos, Kinijos, Lietuvos rinkose.
– 
 
02 Vilius Dringelis

This Post Has 0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


septyni − 5 =

Back To Top