skip to Main Content

news_129Mūsų valstybė remia kultūrą, meną, skatina ekonomiką. Tačiau dizainas vis dar pasimeta tarp šių sričių. Ar nenorėtumėt, kad bent 2 procentai jūsų pajamų mokesčio būtų panaudojama dizainui Lietuvoje skatinti, remti ir propaguoti? Tiesiog liepkite mokesčių inspekcijai tai padaryti.

Šiuolaikiškas būdas – pildome elektroninę formą. Tam reikia prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės paslaugos. Pasirinkti „Deklaravimas“ ir prisijungsite prie EDS deklaravimo sistemos.

Pvz.:
Swedbank skyrelyje „E.paslaugos“ > „VMI deklaracijos“ > „Prisijungti“.

SEB ebanke eiti į „Kitos paslaugos“ > „E-deklaravimas“ > „Sutinku“.

Automatiškai patenkame į VMI tinklalapį „EDS – Elektroninio deklaravimo sistema“.
Pasirenkam „Deklaravimas > Pradėti naują“, pažymim „Norėčiau pildyti deklaraciją interaktyviai (on-line)“ ir iš sąrašo pasirenkame formą „Nauja deklaracija tuščia“.
Tada iš atsiradusio sąrašo pasirenkame formą „FR0512 v.1“. Siurprizas – jūsų asmens duomenys jau įvesti! Toliau užpildome pagal instrukciją.

Žinotina, kad asociacijos Dizaino forumas paramos gavėjo kodas yra 300563941, adresas – Laisvės pr.  125, LT 06118  Vilnius.

O gal paprasčiau taip? Atsispausdinam formą (jai atidaryti reikės specialios programos), užpildom savo asmens duomenis pagal instrukciją, dedam į voką ir Vilniuj įmetam į dėžę mokesčių inspekcijoj Šermukšnių g. 4.
Kitų Lietuvos apskričių VMI būstinės.

VMI parengtos paramos skyrimo taisyklės.

Jei kyla abejonių ar klausimų – 8 687 19158, Marius.

This Post Has 0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


keturi × = 20

Back To Top