skip to Main Content

news_123

Š. m. lapkričio 21 dieną „Natuzzi“ interjero salone oficialiai paskelbta apie Lietuvos dizaino forumo steigiamą Interjero klubą, į kurį kviečiami šios srities profesionalai.

Pasak LDF valdybos nario Vytauto Gurevičiaus, jau seniai interjero meistrai kalba apie bendrus problemų sprendimus, todėl organizacijos tikslai bus: kelti profesijos prestižą ir šviesti visuomenę apie interjerą, taip pat kelti Lietuvos interjero kūrimo bei realizavimo kultūrą. Naujai įkurtas interjero klubas rengs profesinio tobulinimosi bei švietėjiškas keliones; rūpinsis informacijos platinimu, ryšiais su visuomene; organizuos profesinio pobūdžio konkursus, parodas, kūrybines dirbtuves; užtikrins profesinės etikos priežiūrą ir ekspertizes. Klubo veikloje dalyvaus interjero kūrimo srities profesionalai, savo darbu prisidedantys prie išvardintų organizacijos tikslų įgyvendinimo. Interjero klubo veikla bus vykdoma projektiniu pagrindu.

Renginio metu oficialiai paskelbta ir apie jau 4-ojo „Metų interjero“ konkurso pradžią. Pasak konkurso kuratorės Kristinos Noreikienės, „Metų interjero“ konkursas kasmet sulaukia vis didesnio architektų dėmesio, pritraukia naujų dalyvių ne tik iš sostinės, bet ir iš kitų Lietuvos miestų: Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Anykščių… „Metų interjero“ konkursu domisi ir apie jį žino ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio šios srities profesionalai – kasmet konkursui pateiktus darbus vertina naujai sudaryta tarptautinė žiuri, kuri šiemet, kaip ir kasmet, rinks geriausią privatų, visuomeninį ir biuro interjerą. Specialių 9 nominacijų nugalėtojams bus įteiktos „Auksinės paletės“. „Metų interjero“ konkurso apdovanojimai numatomi 2009 m. kovo mėn. parodos „Baldai“ metu. Čia vyks ir visų konkursinių darbų paroda.

Lietuvos dizaino forumo direktorius, valdybos narys Marius Dirgėla renginio metu pristatė kitų metų Dizaino savaitės, kuri vyks 2009 m. gegužės 15-25 dienomis, planus. Organizatoriai jau sulaukė didelio išankstinio būsimųjų dalyvių ir lankytojų susidomėjimo ir žada, kad 2009-ųjų dizaino savaitė bus ir ilgesnė, ir intensyvesnė už praėjusiąją.  Daug kalbėta apie naują, intriguojantį Lietuvos dizaino forumo projektą „Dizainas visiems“, kuris yra sudėtinė Vilniaus – Europos kultūros sostinės programos „Europos menų mokykla“ dalis. „Dizainas visiems“ startuos taip pat gegužės 15 dieną ir įvairiomis formomis – kūrybinių dirbtuvių, paskaitų, parodų – tęsis iki pat spalio. Daug profesionalų dėmesio sulaukė ir būsimoji centrinė renginių vieta – Baltasis tiltas, kuris bus uždengtas milžiniška „bure“.

Interjero proefsionalai išsiskirstė sutarę nuo šiol ne vien dalintis rūpesčiais ir idėjomis, bet ir kartu dirbti visuomenės, savo profesijos ir grožio labui.

Daugiau informacijos:
Vytautas Gurevičius
LDF valdybos narys
Tel. 8~699 83242

This Post Has 0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


3 − du =

Back To Top