skip to Main Content

Renginio vieta: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, T. Kosciuškos g. 30, Vilnius.

Laikas: 2018 m. rugsėjo 26 d. 14:00-17:00 val.

Renginys nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija.  

worth

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), kartu su Lietuvos dizaino forumu kviečia į susitikimą su WORTH programos ekspertais.

WORTH partnerystės programa yra skirta remti novatoriškas idėjas mados ir gyvenimo būdo industrijose (įskaitant tekstilę, avalynę, odos ir kailių gaminius, baldus ir namų dekoro detales, papuošalus ir aksesuarus),  kurti ir skatinti tarptautinį bendradarbiavimą tarp dizainerių, gamybos ir technologijų įmonių, norinčių kurti inovatyvius produktus.

Iki 2018 m. spalio 24 d. paskelbtas kvietimas teikti paraiškas WORTH programai, kuri, remiama Europos sąjungos, atranką praėjusiems projektams siūlo finansavimą, profesionalų konsultacijas, tarptautinę projektų sklaidą, tinklaveiką. Registracija projekte nemokama.

Norinčius plačiau susipažinti su projekto galimybėmis ir sąlygomis, rugsėjo 26 d. 14:00-17:00 val. kviečiame dalyvauti praktinėse dirbtuvėse – susitikime su WORTH programos ekspertais.

Renginio programa:

  • 14:00 – 14:15 – registracija.
  • 14:15 – 14:30- įžanginis žodis: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Audronė Masandukaitė) ir Lietuvos dizaino forumas (Audronė Drungilaitė).
  • 14:30 – 15:00 – WORTH programos ir kvietimo pristatymas (Zicri A. Montiel, WORTH Partnership Project, Ispanija)

Zicri A. Montiel yra Textile Research Institute AITEX (Ispanija) tyrėjas, specializuojantis tekstilės inžinerijoje. Aštuonerių metų patirtį turintis ekspertas dirbo pakuočių ir tekstilės sektoriuose. Jis dirbo tarptautinėje aprangos kompanijoje Avery Dennison RBIS Corporation.

  • 15:00 – 15:30- video reportažai apie ankstesnius programos dalyvius.
  • 15:30 – 15:50 – pranešimas „Darbo erdvės: požiūris dizaineriams“(Lucas Frochoso, WORTH Partnership Program)

Lucas Frochoso įgijo industrinio dizaino bakalauro laipsnį ir automatikos dizaino magistro laipsnį Valensijos politechnikos universitete. Kaip produktų kūrėjas jis dalyvavo įvairaus spektro projektų įgyvendinime kuriant automobilių, avalynės, baldų kolekcijas ir pakuotes. Lucas prisijungė prie AITEX 2018 metais, jis yra atsakingas už WORTH projekto partnerių tinklaveiką baldų ir avalynės sektoriuose bei pagalbą rengiant paraiškas.

  • 15:50 – 16:20 – video mokymai „Mada ir technologija“.
  • 16:20 – 17:00 – tinklaveika ir konsultacijos. *

*ekspertai individualiai konsultuos tik projekte užsiregistravusius dalyvius. Registruotis galima čia.

 

Dalyvių skaičius ribotas, todėl savo dalyvavimą renginyje prašome patvirtinti iki 2018 m. rugsėjo 19 d.

WORTH projekto įgyvendinimą finansuoja Europos Sąjunga per EASME-COSME programą.

 

Daugiau informacijos apie projektą www.worthproject.eu.

Back To Top