skip to Main Content

news_125Didžiausia vonios kambario įrangos gamintoja pasaulyje ROCA skelbia 3-iąjį tarptautinį dizaino konkursą “Jump the Gap“. Jauni dizaineriai yra kviečiami pateikti savo konceptualiai naujoviškų sprendimų vonios kambariui vizijas: naujų produktų, naujų erdvių, naujų panaudojimų arba funkcijų idėjas.
Nemokama registracija ir projektų pateikimas vykdomas internetu, specialioje konkurso svetainėje www.jumpthegap.net

Svarbios datos:
– Registracija – iki 2008.12.31;
– projektinės medžiagos pateikimas – iki 2009.03.13;
– nugalėtojo paskelbimas – 2009 m. rugsėjo mėn.
Pagrindinis piniginis šio konkurso prizas – 5.000 EUR. Tačiau jis neprilygsta tarptautiniam pripažinimui ir galimybėms, atsiveriančioms šio konkurso nugalėtojui. Užtenka paminėti vien tai, kad nugalėtojas bus paskelbtas ir jo darbas eksponuojamas prestižinėje dizaino parodoje „100% design” Londone; konkurso rezultatai pasirodys garsiausiuose dizaino leidiniuose.
Konkurse dalyvauti kviečiami produktų arba interjerų dizaineriai ir architektai, taip pat produktų dizaino, interjero ir architektūros studentai iš viso pasaulio, gimę 1974 m. ir vėliau.
Detalesnį konkurso aprašymą, sąlygas, paraiškos formą galima rasti adresu www.jumpthegap.net (anglų k.).

Dėmesio!
ROCA atstovai Baltijos šalyse ir Lietuvos dizaino forumas inicijuoja atskirą konkurso „Jump the Gap“ etapą jauniems Lietuvos, Latvijos ir Estijos dizaineriams ir studentams. Atskira registracija į Baltijos šalių konkursą nereikalinga. Vienintelė sąlyga – konkursui paruoštas projektas su trumpu aprašymu anglų kalba iki 2009 m. kovo 13 d. turi būti papildomai išsiųstas elektroniniu paštu [email protected]. Elektroninio laiško temos laukelyje turi būti įrašyta „for Roca Design Contest“.
Baltijos šalių dizaino konkurso užduotis, kūrybiniai ir techniniai reikalavimai – tie patys, kaip ir pagrindiniam tarptautiniam konkursui.
Nugalėtojus dviejose kategorijose (profesionalų ir studentų) išrinks solidi ir kompetentinga tarptautinė komisija.
Baltijos šalių konkurso dalyviai bus vertinami nepriklausomai nuo tarptautinio konkurso „Jump the Gap“ komisijos vertinimų.
Pagrindinis prizas – geriausių projektų pristatymas „Vilniaus dizaino savaitės“ renginiuose, vyksiančiuose 2009 m. gegužės mėn. Nugalėtojų laukia ir daiktiniai prizai iš ROCA gaminių asortimento. Konkurso eiga ir geriausi darbai bus publikuojami interneto svetainėje www.roca.lt.

This Post Has 0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


keturi + 7 =

Back To Top