skip to Main Content

news_113Konkurso [neformate] laurai atiteko dizaineriui Juozui Brundzai. Jo kūrinys – kabykla „Auga“ – komisijos buvo pripažintas originaliausiu darbu iš 25 atrinktųjų finalui. Antroji vieta skirta šviestuvą „Dobilas“ sukūrusiam Pauliui Savickui, trečioji – stalo „Pixel“ autoriui Tadui Radzevičiui. Žiūrovų simpatijų prizas atiteko Mantui Lataičiui už baldų sistemą „Rist“.

Dizainerių kūrybines idėjas vertino tarptautinė komisija, kurioje dalyvavo baldų specialistai, dizaineriai ir architektai iš Italijos, Latvijos, Vokietijos.

Šiemet konkursas [neformate], kurio tema „Wood – Do!“, skatino kūrėjus naujai pažvelgti į seniausią baldų gamybos medžiagą – medį. Anot konkurso kuratoriaus Naurio Kalinausko, iš jaunųjų talentų sulaukta nemažai originalių idėjų ir dėmesio vertų interpretacijų, kurios nepadarytų gėdos ir tarptautiniame kontekste.

„Malonu, jog netradicinės konkurso dalyvių koncepcijos pasižymėjo ir praktiškumu bei funkcionalumu – neabejoju, kad dauguma pasiūlytų darbų, jei būtų įgyvendinti, įlietų į šalies baldų rinką jaunatviško novatoriškumo“, – sako N. Kalinauskas. Dabar svarstoma, kurioje artimiausioje parodoje užsienyje bus eksponuojamas geriausiu išrinktas darbas.

Juozas Brundza (Studija LTD) konkursui sukūrė kabyklą „Auga“, kuri, nors ir neauga su šeimos nariais, bet siūlo kabliuką kiekvieno ūgio piliečiui:

file_113

Pauliaus Savicko iš medžio ir medienos lukšto sukonstruotas „Dobilas“ skleidžia elektros šviesą ir medžio šilumą:

file_114

Technologiškai sudėtingiausias šio konkurso darbas – Tado Radzevičiaus „Pixel“. Ąžuolo ir raudonmedžio kubeliai suklijuoti atkuria tautinių audinių raštų motyvą:

file_115

Diplomu apdovanotas minimalistinę estetiką ir natūralaus medžio unikalumą derinantis Vytauto Puzero „Loft“:

file_116

Mantas Lataitis ir jo sistema „Rist“ sulaukė didžausių parodos lankytojų simpatijų ir buvo apdovanota „Publikos prizu“:

file_117

This Post Has 0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


8 × = šešiasdešimt keturi

Back To Top