skip to Main Content

Mes  – advokatų profesinė bendrija „IP Forma“.

Klientai sako, esame sąžiningi ir modernūs intelektinės nuosavybės teisės ir verslo teisės specialistai.

  • Sąžiningi – atvirai išsakome, kokie yra galimi teisinio ginčo ar klausimo sprendimo scenarijai. Nesiūlome perteklinių paslaugų, siekiame, kad teisinės pagalbos išlaidos klientui būtų optimalios. Mūsų kainodara yra skaidri ir suprantama.
  • Modernūs – šiuolaikinės technologijos yra mūsų kasdieninio darbo įrankiai. Elektroniniu būdu registruojame prekių ženklus, dizainą, patentus, domenus, įmones, vedame bylas teismuose. Pavedimų vykdymo progresą klientai gali stebėti nuotoliniu būdu.
  • Jūsų pavedimai mums – svarbūs, tarsi šeimos reikalai. Veikiame greitai ir laikydamiesi terminų. Mes gilinamės į Jūsų veiklos specifiką. Dirbame efektyviai, nes siekiame tapti nuolatiniais Jūsų intelektinės nuosavybės teisės patarėjais ir atstovais skolų išieškojimo procese.

Visas teisines ir patentines paslaugas, susijusias su intelektinės nuosavybės apsauga, teikiame nuo 1992 metų. Mums ši sritis yra veiklos ašis, aplink kurią auginame savo patirtį, todėl aktyviai dalyvaujame intelektinės nuosavybės teisės aktų rengime, dėstome intelektinės nuosavybės teisę ir vykdome mokslinę veiklą Vilniaus Universitete, Mykolo Romerio universitete, Riga Graduate School of Law.

Mus sutiksite  Tarptautinėje prekių ženklų asociacijoje (INTA), Tarptautinėje intelektinės nuosavybės gynimo asociacijoje (AIPPI), Europos patentų organizacijos patentinių patikėtinių institute (EPI), Europos Sąjungos prekių ženklų asociacijoje (ECTA). Esame Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių tarybos, Lietuvos advokatų tarybos, Lietuvos patentinių patikėtinių asociacijos, Europos patentinių patikėtinių asociacijos nariai.

Teisines paslaugas, susijusias su skolų išieškojimu, pradėjome teikti užsieno rinkose, ir jau galime džiaugtis sėkme kartu su nemaža grupe kreditorių, susigrąžinusių jiems priklausančias lėšas.

Back To Top