skip to Main Content

Dviem žodžiais: Rodeta – baldų įmonė. Dar daugiau: jie kuria daiktus, kurie apšviečia erdves įvairiems gyvenimo stiliams. Jie tiki drąsiu ir pažangiu dizainu, įgyvendinamu remiantis tvirtais inžinerijos pagrindais. Kaune, Lietuvoje, įsikūrusios „Rodeta“ kūriniai – tai įkvėpimo iš viso pasaulio ir bendradarbiavimo su įvairių sričių dizaineriais produktai.

 
Komandoje dirba 30 specialistų, kurie turi 12 metų darbo patirtį kuriant ir vietoje valdant baldus viešbučiams, bendrabučiams, aptarnaujamiems apartamentams, laivų interjerams ir kt. Garsėjantys minkštaisiais baldais (foteliais, pufais ir atlošiamaisiais krėslais ir kt.), jų kompetencija apima daugybę medžiagų ir formų. Glaudus bendradarbiavimas su kiekvienu klientu yra svarbus paslaugų, kurios pritaikomos prie kiekvienos erdvės ir situacijos poreikių, aspektas. Labai kruopščiai ir iki smulkmenų planuojama, kad būtų užtikrintas meistriškas funkcionalumo ir estetikos derinys.
 
Rodeta ketina ir toliau nustatinėti naujus dizaino standartus, kartu juos laužydama, kad įvestų naujus erdvių sprendimus, neatsiliekančius nuo gyvenimo.
Back To Top